Ukr | Eng
ПАРТНЕРИГАРЯЧI НОВИНИ
16 жовтня щороку святкують Міжнародний день продовольства, починаючи з 1979, коли це було вперше проголошено на конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації (FAO) Організації Об’єднаних Націй. В основі святкування Міжнародного дня продовольства лежить ідея підвищення обізнаності населення щодо світової продовольчої кризи та укріплення солідарності у боротьбі з голодом, недоїданням та бідністю.
Оскільки основними цілями діяльності Київського міського благодійного фонду «Фудбенк» є покращення продовольчого забезпечення соціально незахищених верств населення, вирішення продовольчої кризи в Україні та боротьба з голодом, ми просто не могли залишитись осторонь цієї події.
16 жовтня 2011 р. КМБФ «Фудбенк», із допомогою волонтерів Метро Кєш Енд Кері (Metro Cash&Carry) та з продуктовою підтримкою Крафт Фудз Україна (Kraft Foods), Верес, Данон (Danone), Бунге (Bunge) було проведено благодійну акцію по формуванню 100 продовольчих пакетів в рамках проекту Червоного Хреста щодо підтримки незахищених верств населення, які проходять лікування від туберкульозу. Кожний хворий, який перебуває на обліку Червоного Хреста та проходить 6-ти місячний курс амбулаторного лікування, отримує від патронажних сестер продовольчий пакет для забезпечення нормального харчування та стимулювання заінтересованості у продовженні систематичного лікування. Приймаючи участь у даному проекті ми не лише допомагаємо людям, які через ті або інші обставини опинились в скрутній життєвій ситуації, а також убезпечуємо себе та своїх близьких від страшної хвороби – туберкульоз. Всі ми буваємо у публічних місцях, де ризик захворіти надзвичайно великий, а тому допомагаючи зменшити рівень розповсюдженості туберкульозу ми зменшуємо ризики для себе.
Також хочемо подякувати нашим фінансовим партнерам Кредіт Агриколь (Credit Agricole), Лафарж (Lafarge), Каргілл (Cargill) та Транс-Оболонь, завдяки допомозі яких КМБФ «Фудбенк» продовжує розвиватись та створювати нові проекти.
РОЗКЛАД
16 жовтня 2011 року
УЧАСНИКИ
-ТОВ "АТ Каргілл"
-ПАТ"Крафт Фудз Україна"
-ТОВ "Нестле Україна"
-Метро Кеш енд Кері
-Данон Україна
-Верес
-Бунге
-ВАТ "Транс-Оболонь"
-Товариство Червоного Хреста України
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНА
Інформація щодо необхідної допомоги міститься в розділі "Як бути корисним"


ЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`