Ukr | Eng
ПАРТНЕРИ



ГАРЯЧI НОВИНИ
В цьому році Всесвітній День Продовольства відзначали 17 жовтня. Традиційно збирали найнеобхідніші продукти для літніх людей та багатодітних малозабезпечених родин та родинам переселенців, що потребують допомоги, а саме – рис, гречану , перлову крупу, горох, цукор, макарони, олію, рибні консерви, чай, каву, печиво. Активну участь взяли співробітники компаній Каргілл , Метро Кеш Енд Кері та Hearst Shkulev Ukraine і , звичайно, Фудбенк. Дякуємо всім, хто займався збором продуктів та грошей на їх закупівлю, всім, хто збирав, пакував, вантажив - злагоджені дії дозволили зібрати та спакувати все швидко та якісно! Дякуємо також компанія Nestle Ukraine та Mondelez Ukraine – кава та тістечка добре доповнили продуктові набори і сподіваємось дозволять отримувачам трохи поласувати. Всього вийшло 72 пакети , кожного вистачить щонайменше на місяць в якості основи раціона для родини, самотньої бабусі чи дідуся. Всі зібрані продукти передали до Карітас Київ – літнім людям та багатодітним родинам, яким потрібна підтримка. На вулиці Микитенка у Карітас Киів на нас вже чекали ! Старенькі якраз закінчили свою зустріч, складали нові плани і були дуже раді отримати продуктові пакети. Чимало зібралось також родин з дітьми. Окрема подяка співробітникам Метро – не забули про малечу – зібрали і передали також іграшки та книжки.
Тож продукти передані, 72 родини відчули полегшення в плануванні свого бюджету на харчування на наступний місяць чи два.
Ще раз дякуємо всім волонтерам!!!
Більше фото:
на нашій сторінці у Фейсбук
РОЗКЛАД
13:00 - збір продукції у Cargill Ukraine, пакування
14:00 - збір продукціїї у Metro Cash &Carry Ukraine, закупівля продуктів на гроші зібрані Hearst Shkulev Ukraine, пакування
15:00 - допакування кави та печива
16:00 - передача продуктових пакетів літнім людям, багатодітним родинам та переселенців, що зібрались у "Карітас Київ" на Микитенка 7-б
УЧАСНИКИ
Компанії Cargill Ukraine , Metro Cash &Carry Ukraine, Hearst Shkulev Ukraine та волонтери, КМБФ "Фудбенк", БФ "Карітас Київ"
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНА



ЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`