Ukr | Eng
ПАРТНЕРИ

ПАТ «Нестле Україна»
http://www.nestle.ua/


ГАРЯЧI НОВИНИ
Продовжуємо працювати! Щиро вдячні співробітникам наших постачальників за співпрацю у вкрай складних умовах! Дякуємо всім-всім-всім нашим чудовим волонтерам!
Коротко про минулі 11 діб роботи:

Кількість волонтерів, що залучені до роботи зросло до 33. Багато з них є співробітниками Cargill у Львові та Києві. За їх допомоги терміново вирішуємо питання логістики, зберігання на складах партнерів, юридичного оформлення продуктів харчування, які вже збирають наші колеги з Європейських Продовольчих банків. Нам також допомагають учасники територіальної оборони, супроводжуючи в найбільш тривожних регіонах. Щиро вдячні також всім небайдужим, хто приєднується в різних локаціях і допомагає з вантажними і організаційними питаннями! Разом все вдається!

Передали продукти для родин, які втекли з Чернігівщини, Сум та інших зруйнованих районів, а також людей похилого віку, багатодітні родин у бомбосховищах, лікарнях, одного з загонів територіальної оборону Києва.

Дякуючи нашим неймовірним і відданим волонтерам продукти та товари першої необхідності, що були зібрані колегами з Продуктових банків Естонії та Румунії, передали до Ніжинського дитячого будинку для дітей з особливими потребами ( сьогодні тут - 102 дитини від 3 до 25 років ). Запасів продуктів залишалось приблизно на тиждень. Дістатись туди було справжнім дивом! Для нас було дуже важливо зробити це. Допомагали їм багато років.

Закупили ( METRO Cash & Carry ) основні продукти харчування тривалого зберігання загальною вагою 4,5 тони та роздали у Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях. Спільно з ГО “Тарілка” також передали продукти для українців, що виїхали зі своїх домівок до Львова та області.

Головний військовий госпіталь м.Києва отримав біля 7тн бутильованої води ТМ Моршинська.
Разом з територіальною обороною п'ять тон молочної продукції від PepsiCo Ukraine передали військовим та мирним людям у Києві, по медичних закладах Голосіївського району Києва.

Півтори тони хліба, отримані зі Львова, були передані Київський міській психіатричній лікарні №1 імені І.П.Павлова, куди зібрані хворі та абсолютно беззахисні люди зі всієї області.

Щиро дякуємо компанії METRO Cash & Carry за побутову хімію, її було передано Харківському Військово-медичному клінічному центру Північного регіону.

Зібрали овочі та фрукти, що залишились на момент початку війни в резерві в закладах освіти Подільського району м.Києва на початок війни, та передали в медичні заклади Києва для персоналу та хворих.
РОЗКЛАД
УЧАСНИКИ
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНАЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`