Ukr | Eng
ПАРТНЕРИГАРЯЧI НОВИНИ
З початку війни ми отримали різні пропозиції допомоги, в тому числі фінансової. Нарешті, вдалось реалізувати можливість робити пожертви на нашому сайті і за допомоги команди з 5 волонтерів розпочати роботу над розробкою нового сайту КМБФ “Фудбенк”. Поки йде розробка та наповнення, продовжуємо повідомляти наші новини тут. Через сайт вже отримали перші кошти. Дякуємо!!!

Разом з постійним багаторічним постачальником PepsiCo Ukraine продовжуємо передачу молочної продукції киянам та жителям доступних для транспортування міст області. Дякуємо нашим волонтерам, які встигають організувати між бомбардуваннями роздачу продукції, що має короткі строки придатності та холодові умови зберігання!

Від друзів з Естонії та Румунії отримали 6 траків з продуктами! Чекаємо на продукцію від друзів України в Іспанії! Дякуємо всім-всім-всім нашим друзям за підтримку українського народу! Ваша допомога безцінна в цей час! Частина продукції вже відправлена до Чернівців, Вінниці, Харкова, Миколаєва, Киева. Працюємо над організацією подальшої логістики.

Щиро дякуємо нашим благодійникам по всьому світу - за ваші пожертви придбали у м.Вінниця та передали цивільним громадянам рослинну олію, крупи, дитяче харчування, цукор, молоко, товари особистої гігієни для малюків. Також закуплені та передані до бомбосховищ Києва та прилеглих міст солодощі та продукти швидкого приготування!

Для родин з дітьми з особливими потребами, родин з літніми людьми передали курятину в Києві. Дякуємо МХП за цінний білковий продукт!

Передали до Військового шпиталю м.Полтави, ВМКЦ Північного регіону м.Харкова, а також цивільному населенню, територіальний обороні, медичному персоналу та пораненим у мобільному шпиталі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону водичку від Ids Borjomi.

Отримали та передали нашим мужнім захисникам благодійну допомогу з Німеччини - теплі ковдри, спальні мішки, засоби особистої гігієни та трохи солодощів. Наша молодь у м.Фрайбурзі на волонтерських засадах збирає допомогу рідній країні!

В Києві отримали декілька гуманітарних вантажів з Німеччини та Польщі і в сумісництві з іншими волонтерськими організаціями передали їх до бомбосховищ, разом з продуктами швидкого приготування та свіжими яблуками для більш ніж 150 родин, що вже більше двох тижнів живуть в бомбосховищах. Частину продукції передали до пологового будинку для мам з малюками та медиків.

Перемога буде за нами!
РОЗКЛАД
УЧАСНИКИ
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНАЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`