Ukr | Eng
ПАРТНЕРИ
Данон Україна
http://danone.ua/ГАРЯЧI НОВИНИ
Напруга не спадає, намагаємось працювати ще оперативніше, безпечніше і злагоджено. Коли сплановане вдається - щиро радіємо, і додаємо зусиль для поліпшення роботи.

Цього тижня 10 тн продуктів та інша гуманітарна допомога, отримані з Естонії вдалось передати до Миколаєва. Вдячні всім-всім-всім, хто приймав участь в зборі продуктів в Естонії, віз до України, успішно передав до Миколаєва! Миколаївці отримали м'ясні, рибні та овочеві консерви, їжу швидкого приготування, хлібці, воду, фруктові та овочеві соки, печиво, каву та цукерки! Ми просто щасливі!

Одна з двох вантажівок, відправлених друзями з Португалії, вже перетнула кордон України. Прибули дві вантажівки з молоком тривалого зберігання від Румунського Banca pentru alimente Bucuresti. Організовуємо подальшу логістику.

Отримали солодку продукцію від Mondelez Ukraine та дитяче харчування від HiPP Ukraine. Всього біля 10 тн. Транспортували з Чайки та Броварів до Київського складу в складних умовах. Передаємо для родин з дітьми в Києві та області, разом з іншими видами продуктів.

Наталія - співзасновниця Фудбенку організувала з родиною та друзями акцію зі збору коштів у Тенісному клубі Franklin Athletic Club, Мічиган, США. Дякуємо щиро всім, хто взяв участь! Зібрано 3500 доларів, які будуть витрачені на закупівлю продуктів харчування для підтримки українського народу в такий жахливий час.

У м.Одеса та області для багатодітних родин, медичного персоналу та хворих Військово-клінічного шпиталю, для спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини "Сонечко" передали товари побутової хімії. Дякуємо компанії P&G за допомогу!

Дитяче харчування, молочна продукція, консервована їжа, різноманітні сирні продукти, отримані від Естонського Toidupank та Румунського Banca pentru alimente Bucuresti, були передані цивільному населенню в бомбосховищах, НДСЛ Охмадит та іншим медичним закладам м.Києва, будинку літніх людей, волонтерським організаціям міста та області, окремим підрозділам територіальної оборони.

Продовжуємо передавати молочну продукцію, снеки та напої від PepsiCo Ukraine у Києві, Фастові, Вишгороді, с. Щасливе, Вінниці, Полтаві, Кривому Розі, Полтаві, Харкові. Дякуємо!!!
У Києві приймали участь у розвезенні киянам свіжого хліба.
РОЗКЛАД
УЧАСНИКИ
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНАЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`