Ukr | Eng
ПАРТНЕРИ

Данон Україна
http://danone.ua/


ГАРЯЧI НОВИНИ
Більшість виробників продуктів харчування в небезпечних регіонах України закривають виробництво. Поступово вичерпуються запаси продукції на складах. В цих умовах значно зростає значення продуктової допомоги з інших регіонів та з-за кордону. Працюємо над логістикою! Дякуємо всім друзям в світі і в рідній Україні! Разом впораємось!

Щиро дякуємо банку продовольства Естонії за солідарність з українським народом, за людяність, чуйність та наполегливі зусилля щодо надання гуманітарної допомоги Україні! Саме завдяки Toidupank понад десяти тон продовольства було доставлено в Харків, який ворожа армія продовжує нещадно бомбардувати. Окрема подяка всім, хто був задіяний в логістиці! Тим, хто забезпечував транспортування по небезпечним шляхам України, хто здійснив оперативне розвантаження з постійною загрозою обстрілу та бомбардування!

Перша вантажівка з Португалії з великим асортиментом продуктів харчування прибула до Тернополя! Дякуємо щиро португальцям!!! Організовуємо логістику до Харкова. Вкрай важливо, щоб все вдалось!!!
Друга вантажівка від португальських друзів тільки-но прибула до України на склади у Львові.

За допомогою наших партнерів ГО Центр волонтерів та ГО "Фундація материнської любові" передали також у Харкові багатодітним родинам соки та снекову продукцію від PepsiCo Ukraine.

Їжу швидкого приготування та солодощі для перекусу та дещо із побутової хімії передали для бійців територіальної оборони Києва.

За допомоги ГО “Українська громада” у Вінниці передали молоко та мінеральну воду від PepsiCo Ukraine та IDS Ukraine для біженців з північних та східних регіонів ( Чернігів, Харків, Херсон, Миколаїв ), що ховаються тепер від обстрілів в бомбосховищах. Для родин з дітьми з особливими потребами у Вінниці передали дитяче харчування та чаї від HIPP, солодощі від Mondelez та снеки від PepsiCo Ukraine.

Продовжуємо передавати молочную продукцію PepsiCo Ukraine також до бомбосховищ в Києві. Щиро вдячні нашим постійним партнерам за регулярне постачання продукції навіть в таких умовах.

Передали мінеральну воду для тероборонівців на блок постах в Ірпені, інших міст Київщини, військових протиповітряної оборони Миколаївщини.

Передали різноманітні продукти та напівфабрикати до реабілітаційного центру БФ “Світло” у м.Дніпро, що став тимчасовим прихистком для понад шістдесяти людей. Центр щодня готує гарячі страви для мешканців та тих, хто приходить по допомогу.
РОЗКЛАД
УЧАСНИКИ
ЯКА САМЕ ДОПОМОГА ЩЕ ПОТРІБНАЗРОБИТИ ПОЖЕРТВУ


ГАРЯЧI НОВИНИ
ГАЛЕРЕЯ
"КМБФ "ФУДБЕНК"
04070, м. Київ,
вул. Іллінська, буд. 8
+38 (067) 344 3231 Голова правління ( Viber, Whats up)
+38 (098) 029 3930 Директор
e-mail: office@foodbank.com.ua
"КМБФ "ФУДБЕНК" © 2012  
+38 (098) 029 3930
Internet Studio `Aura`